We wtorek, 23 października, młodzież naszej szkoły wzięła udział     w akcji Honorowego Oddawania Krwi pod hasłem „Tu Chodzi O Życie”.

Dla co trzeciej osoby brakuje krwi do transfuzji…i, nigdy nie wiadomo kiedy ktoś z nas lub naszych bliskich może jej potrzebować. Stąd po raz kolejny zwróciliśmy się z apelem do młodzieży o wsparcie tej wyjątkowej akcji.

Bohaterowie tego dnia, czyli uczniowie, w dużej liczbie zareagowali na apel o przyłączenie się do zbiórki krwi. Łącznie 21 chętnych osób oddało tego dnia krew.

Wiedząc, jak każda kropla oddanej krwi jest cenna dziękujemy wszystkim, którzy mieli chęć i odwagę, aby przyłączyć się do tej wspaniałej inicjatywy. Serdeczne podziękowania należą się absolwentom naszej szkoły: Izabeli Kaźmierczak oraz Przemysławowi Lenarczykowi, którzy tego dnia poświęcili swój czas, odłożyli obowiązki i wsparli nas w naszej inicjatywie.

Akcję zorganizowała pani Agnieszka Olejnik z pomocą uczniów, przy ścisłej współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *